НОВОСТИ

Тренера СКМД взяли участь у семінарі-практикумі у м. Новомосковську

5 січня на базі ДЮСШ та школи №8 міста Новомосковська відбувся навчальний захід для тренерів та вчителів фізичної культури.

Семінар-практикум пройшов протягом одного дня та був розподілений на дві частини. 

Перша частина — теоретична, відбулась у актовій залі школи №8. Головним спікером на тему особливостей загальної фізичної підготовки дітей шкільного віку виступив Заслужений тренер України, Заслужений працівник культури та спорту, тренер СКМД Олександр Павлович Куниця. Після чого відбулась дискусія між учасниками заходу на рахунок користі чи шкоди від тих чи інших вправ, їх доцільність у конкретних вікових категоріях та застосування їх у різних видах спорту. 

Друга частина — практична, відбулась у спортивному залі ДЮСШ. Вихованці відділення футболу ДЮСШ юнаки 2008-2009 року народження спробували декілька специфічних вправ з елементами футболу на розвиток технічних навичок, спритності, уваги. Кожному бажаючому тренеру та вчителю було запропоновано продемонструвати свої улюблені вправи та обговорити ті, що були виконані. 

Участь у заході взяли тренера ДЮСШ Новомосковськ усіх відділень, тренера дитячо-юнацького футбольного клубу СКМД (Дніпро), а також вчителі фізичної культури середніх шкіл міста Новомосковська.

Вважаємо, що подібні заходи є необхідними та сподіваємось на їх традиційність у майбутньому.