НОВОСТИ

Підсумки року та новорічні привітання

Підводимо підсумки 2021 року для нашого Клубу.

Насамперед слід зазначити, що у порівнянні з минулим роком, кожен з нас вже пристосувався до життя під час пандемії короновірусної хвороби. Наш Клуб не є винятком і також у зв’язку з цією всесвітньою проблемою відчув на собі деякі обмеження протягом року та вимушений був прилаштуватися до нових вимог у повсякденному житті. Наприклад, не вдалось реалізувати деякі проекти у цьому році — провести наш традиційний комплексний літній табір Football Summer Camp, не відбулись заплановані збори та участь команд у міжнародних турнірах в іноземних країнах, декілька філіалів СКМД були вимушені навіть припинити свою діяльність.

Але, не дивлячись на перешкоди, 2021 рік став ще одним кроком у розвитку СКМД. Так, хлопці збірних команд відкрили для себе нові місця на карті України щодо проведення навчально-тренувальних зборів та взяли участь у всеукраїнських турнірах — Кременець, Смига, Сергіївка, Яремче — ті футбольні місця, куди хочеться повернутися.

У вересні запрацював філіал СКМД у НВК 137, що на ж/м Тополь, та навіть був представлений трьома командами на внутрішньоклубних турнірах, що через карантинні обмеження були неодноразово перенесені, та все ж проведені у повному обсязі протягом грудня.

Вперше наші збірні команди пройшли професійне тестування спеціалістами УАФ, з внесенням результатів кожного до спеціального сайту football-test.online.

Щодо спортивних результатів, то й тут для кожної команди рік видався по своєму вдалим. Одразу дві наші команди (2007 та 2009 р.н.) здобули призові місця — перше та третє місце Першої ліги чемпіонату області сезону 2020/2021. А у сезоні 2021/2022 СКМД представляє одразу 9 команд у турнірах, що проводяться під егідою регіональної на всеукраїнської асоціації футьолу — чемпіонат міста серед дорослих команд, чемпіонат України, області, фестивалі міста та області.

Так, протягом жовтня оновили свій рекорд травня щодо кількості проведення офіційних матчів протягом одного місяця нашими командами. У жовтні таких матчів відбулось рівно 50.

З перспективою дивимось у майбутнє співпраці з МФА Мункач, що була досягнута у листопаді цього року. За результатами традиційного опитування щодо головної події року для Клубу, саме співпраця з однією з найкращих академій в Україні виглядає найбільш цікавим проектом на сьоооднішній день.

З оптимізмом зустрічаємо новий календарний рік, у якому бажаємо реалізувати усі плани, щодо слідуючий етапів у розвитку Клубу.

Бажаємо кожному причетному до СКМД реалізовувати свої особисті цілі, не дивлячись на лозунг нашого Клубу «Per aspera ad astrа» (Через тернії до зірок), не знати перешкод та йти тільки вперед! Щастя та достатку у кожну оселю!