ГАЛЕРЕЯНОВОСТИ

СКМД Ю-12 також повернулась додому зі срібними медалями BlackSeaFootballCamp2021!

Футболісти СКМД 2009-2010 р.н. повторили успіх молодших одноклубників двотижневої давнини.

Команди 2009-2010 р.н. провели навчально-тренувальний збір та взяли участь у всеукраїнському турнірі протягом 18-25 липня.

Як і молодші одноклубники двома тижнями потому, на початку насиченого тижня, крім відпочинку на морі та біля басейну, а також тренувань з футболу, наші футболісти пройшли професійне тестування спеціалістами УАФ, дані за показниками по кожному гравцю було внесено до сайту https://football-test.online.

У другій половині тижня наші команди взяли участь у всеукраїнському турнірі BlackSeaFootballCamp2021, де провели матчі проти таких команд як «Немеш» Київська область, ДЮСШ-21 Київ, ФК «Сергіївка», «Денні Футбол» Київська область, ДЮСШ-2 Луцьк. Приємно, що у такій кампанії команд наші хлопці 2009 року не розгубились та посіли друге місце, програвши у фіналі команді «Денні Футбол» з рахунком 1:5 (перший тайм — 1:1). 

Вітаємо наших хлопців зі добутим результатом та бажаємо й надалі плідно працювати! 

Керівництво СКМД висловлює щиру подяку за гостинність та організацію турніру #BlackSeaFootballCamp2021 керівництву ФК «Атлетик», а також за професійне тестування наших гравців Золотухіну Валерію Васильовичу.