НОВОСТИ

Новини дорослої команди СКМД

Старт сезону вже завтра, спонсорська угода та оновлений склад команди.

Чемпіонат міста сезону 2021/2022 відбудеться у двох дивізіонах: об’єднана Вища-Перша ліга та Друга ліга. Доросла команда СКМД візьме участь у Другій лізі, де крім нашої команди виступатимуть ще 13 колективів.

За регламентом змагань, кожна команда має зіграти з кожною у два круги. Тобто, усього за сезон заплановано по 26 матчів для кожної команди.

Перед початком сезону наша команда провела ряд товариських матчів: Лоцман (1:3), Інтернаціонал (3:2), Wolves (4:1), Спарта (8:3) та Mott (3:5).

Перший тур для нашої команди розпочнеться вже 14 серпня. О 18:00 наша команда зіграє зі «Спартою» на стадіоні Молодіжного парку (ж/м Червоний камінь). Запрошуємо всіх вболівальників нашої команди підтримати наших футболістів!

Склад нашої команди ще формується, однак ознайомитись з переліком гравців дорослої команди СКМД на сьогоднішній день можна на сторінці нашого сайту: СКМД (доросла команда).

Однією з головних новин для дорослої команди перед початком сезону стала партнерська угода з компанією Grand Semens. Компанія, з якою можна детально ознайомитись на сайті: grandsemens.com, стала основним спонсором нашої дорослої команди на сезон 2021/2022.