НОВОСТИ

Кузнєцови Олег та Єгор — гравці академії польского «Сярка Тарнобжек»

Перші випускники СКМД в академії іноземного професійного клуба.

Брати Олег та Єгор Кузнєцови, 2005 р.н., були гравцями нашого Клуба з моменту його заснування (з літа 2017 року). На протязі останніх років Олег та Єгор виступали за наші команди 2003 та 2004 р.н. у чемпіонаті області та міста, зарекомендували себе виключно з позитивного боку. На початку цього футбольного сезону були заявлені за СКМД Ю-17 на першість України, однак зіграти на чемпіонаті ДЮФЛУ не виявилось можливим через приємні обставини — осінь 2020 року була витрачена на клопоти з переїздом та оформленням необхідних документів.

В підсумку, Олегом та Єгором було успішно пройдено відбір, після якого було зачислено у склад академії польського професійного клубу. ФК «Сярка» (Siarka Tarnobrzeg) базується в невеликому місті Тарнобжек (170 км від Кракова), має усю необхідну чудову інфраструктуру як для дорослої команди, що виступає Третій професійній лізі Польщі, так і для своєї академії.

Бажаємо Кузнєцовим Олегу та Єгору професійного зросту та нехай футбольна вдача буде поруч при реалізації усіх спортивних цілей!