НОВОСТИ

Доросла команда СКМД: 5 футболістів залишили команду, 10 приєднались до колективу

Останні новини зі стану дорослої команди СКМД.

Завершилась заявочна кампанія нашої команди на весняну частину сезону 2020/2021 чемпіоната міста. Під час зимової перерви наш колектив недорахувався п’яти гравців — команду покинули Савченко Денис, Курляндський Віссаріон, Селезньов Ілля, Шаповал Ігорь та Дунайський Андрій.

Натомість, колектив поповнили: Дієме Ассан, Дубіч Назар, Клочан Костянтин, Кравинський Олег, Левченко Олександр, Авед Рахім, Плякун Максим, Темчур Артем, Чарун Дмитро та Старусєв Богдан.

З повною заявкою дорослої команди на сезон можна ознайомитись на спеціальній сторінці нашого сайту: СКМД.

Слід зазначити, що до заявки команди увійшли одразу 8 діючих тренерів нашого Клубу! А також 15 гравців 2004-2005 року народження, які продовжують виступати на Чемпіонаті України серед своєї вікової категорії!

Наступний матч нашої команди відбудеться вже у середу, 14.04, на стадіоні «Олімпійські резерви» о 21:00. Суперником СКМД буде Wolves-2. Вхід на стадіон для вболівальників буде зачинений у зв’язку з карантинними обмеженнями.

Турнірне становище команд перед наступним туром

Нагадуємо, що від спонсора нашої команди, компанії «Магістр Кофе» діє пропозиція для усіх бітьків та футболістів СКМД — 10% знижка на придбання всього асортименту, зазначеного на сайті компанії (https://magistr-coffee.com.ua/ ), а також на обслуговування кофемашин.