НОВОСТИ

СКМД — 5 років!

Сьогодні виповнюється 5 років з дня заснування нашого Клубу. 

2 серпня 2017 року було офіційно зареєстровано СКМД у відповідних державних органах. 5 років розвитку, не дивлячись на усі перепони — карантинні обмеження, зміни в юриспруденції щодо оренди державних приміщень (спортивних майданчиків) та військовий стан в країні. 

Незважаючи на складності, починаючи будувати клуб та команди 5 років тому, на сьогодні нам є чим пишатися: досвідчений та амбітний тренерський склад; створені команди усіх вікових категорій (від 8 років до дорослої команди); філіали СКМД здійснюють свою діяльність у більшості районів нашого міста; проводяться регулярні внутрішньоклубні змагання; збірні команди СКМД є постійними учасниками чемпіонатів України, області, міста та інших всеукраїнських турнірів; досвід проведення багатьох навчально-тренувальних зборів як в Україні, так і в ближньому зарубіжжі — це тільки частина від усього того, що вже вдалось зробити та що планувалось. За всіма новинами Клубу пропонуємо слідкувати на нашому сайті, каналі YouTube та на офіційних сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram. Це лише фундамент того, над чим працює керівництво СКМД.

Вітаємо всіх причетних до нашого Клубу з Днем його заснування! Дякуємо що ви з нами та рухаємось разом тільки вперед! Per aspera ad astra!